Software

Klíčové informační systémy pro vaše strategické mise

Naše speciální systémy obsahují vše, co pro úspěšné řízení a chod různých organizačních struktur potřebujete. Upravíme pro vás systém tak, aby odpovídal vašim specifickým potřebám, standardům nebo legislativám. Neslevujte ze svých vysokých nároků. Ať už jste resort obrany, vojenský průmysl, statní správa, nebo exekutoři a advokáti, vaše spokojenost a ochota nadále spolupracovat je pro nás jediný přijatelný výsledek.

Strategické výhody systémů AURA

AURA je držitelem ověření od Národního bezpečnostního úřadu České republiky, že může být seznámena s utajovanými informacemi do a včetně stupně utajení „Důvěrné“.

ČSN ISO/IEC 27001:2014
ISO 9001:2015
NATO AQAP 2110 (ČOS 051622)
ISO 8000-110:2008 Master Data Quality Manager
Využitím nejnovějších technologií a znalostí přinášíme vysoce výkonné a bezpečné systémy, které využívají tisíce uživatelů v resortu obrany a vojenském průmyslu.
Poskytujeme odborné konzultace, máme experty s více než 25letou zkušeností. Proto
přinášíme vlastní analýzy a návrhy řešení, které vedou k individuálním úpravám a rozvoji našich informačních systémů.
Přímo nebo prostřednictvím partnerských sítí nabízíme všechny druhy poradenských služeb v našem oboru, založených na profesionálních a detailních znalostech.
Pomůžeme vám s katalogizací výrobků vojenského průmyslu podle pravidel Kodifikačního systému NATO. Vyhledáme informace o tom, zda byl již výrobek katalogizován, zpracujeme katalogizační data o výrobku, poradíme s komunikací s Národním kodifikačním úřadem.

Jsme aktivní ve 25 zemích na 5 kontinentech

Alžírsko, Austrálie, Brazílie, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Chorvatsko, Japonsko, Jihoafrická republika, Jordánsko, Katar, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Maroko, Norsko, Pákistán, Slovensko, Spojené arabské emiráty, Spojené království, Švédsko, Ukrajina, USA

mapa_partnerstvi_vlajky_730px_WEB