AURA a Saab uzavřely smlouvu o dlouhodobé spolupráci v oblasti informačních systémů pro vojenskou logistiku. Obě strany se dohodly, že MC CATALOGUE a související služby AURY v oblasti kodifikace NATO využije Saab pro svá řešení kodifikačních procesů pro švédské ozbrojené síly i pro armády jiných států (Saab NATO Codification Solution). Podobně AURA bude výhradním partnerem Saabu v oblasti kodifikace ve Švédsku.

AURA vyvíjí a implementuje informační systémy pro vojenskou logistiku a úspěšně exportuje vysoce sofistikovaný informační systém MC CATALOGUE pro kodifikaci materiálu dle standardů NCS. MC CATALOGUE spolu s dalšími souvisejícími službami v současné době využívají ozbrojené síly patnácti členských i nečlenských zemí Severoatlantické smlouvy na pěti kontinentech.

Saab má zkušenosti s návrhem, vývojem, provozem, analýzami a optimalizací řešení podporující „systém systémů“ pro švédské i zahraniční zákazníky v oblasti obrany a bezpečnosti. Disponuje širokou národní a mezinárodní marketingovou a obchodní sítí.