Na našem stánku bylo po celou dobu veletrhu velmi rušno. Každý den se zde střídaly zahraniční vojenské a diplomatické delegace. 

O dalším vývoji firmy a jejím podílu na podpoře obranných schopností Česka jsme u nás informovali ministry Havlíčka, Kulhánka, náměstky ministra obrany a nejvyšší představitele AČR a Vojenské kanceláře prezidenta republiky. 

Příští rozvoj vzájemně výhodné spolupráce jsme diskutovali s prezidentem AOBP ČR Hynkem a dalšími představiteli společností českého obranného průmyslu a armádními reprezentanty. 

Tým KA AURY jednal s desítkami vystavovatelů stávajících i potenciálních zákazníků naší agentury, která katalogizuje více dodávek zbraní, výstroje a techniky do AČR než ostatní agentury působící v Česku dohromady.

Každodenně jsme v odpoledních hodinách losovali výherce soutěže spojené s prezentací multimediální knihovny Publi, která se rovněž zúčastnila veletržní soutěže "Zlatý IDET".  

Můžeme odpovědně konstatovat, že AURA plně využila všechny možnosti, které ji IDET 2021 poskytl. 

Velké poděkování patří všem pracovníkům společnosti, kteří náš stánek připravili a prezentovali současnost a budoucnost AURY.