Klíčové informační systémy pro vaše strategické mise

Jsme odborníci v oblasti vývoje klíčových informačních systémů a poradenských činností pro státy, instituce a firmy. Naší specializací jsou systémy pro podporu vojenské logistiky a správu standardů NATO.

Dodáváme systémy pro komplexní podporu vojenské logistiky

Armáda si nemůže dovolit sebemenší slabost. My také ne, protože jí dodáváme komplexní informační systémy pro podporu vojenské logistiky.

Bezpečná cesta k vašemu novému informačnímu systému

Máme 30 let odborných zkušeností s vývojem a integrací systémů řízení logistiky a kodifikace pro resorty obrany a vojenský průmysl ve více než 23 zemích na 5 kontinentech.

Speciální informační systémy

AURA jsou systémy pro podporu komplexní vojenské logistiky a správu standardů NATO, které šetří čas i náklady.

Ať už jste resort obrany, vojenský průmysl, státní správa, nebo exekuční a advokátní kancelář, můžete mít řízení procesů logistiky, správy standardů, norem či agendy od jednoho dodavatele. Dopřejte si komplexní řešení a nekončící péči našich odborníků.

Ocenění

number-one

GOLD FUTURE FORCES 2014

number-one-(1)

The Best System Solution of Trade Fair FUTURE FORCES 2014

Jsme aktivní ve 25 zemích na 5 kontinentech

Alžírsko, Austrálie, Brazílie, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Chorvatsko, Japonsko, Jihoafrická republika, Jordánsko, Katar, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Maroko, Norsko, Pákistán, Slovensko, Spojené arabské emiráty, Spojené království, Švédsko, Ukrajina, USA

mapa_partnerstvi_vlajky_730px_WEB

Strategické výhody systémů AURA

AURA je držitelem ověření od Národního bezpečnostního úřadu České republiky, že může být seznamována s utajovanými informacemi do a včetně stupně utajení „Důvěrné“.

ČSN ISO/IEC 27001:2014
ISO 9001:2015
NATO AQAP 2110 (ČOS 051622)
ISO 8000-110:2008 Master Data Quality Manager
Využitím nejnovějších technologií a znalostí přinášíme vysoce výkonné a bezpečné systémy, které využívají tisíce uživatelů v resortu obrany a vojenském průmyslu.
Poskytujeme odborné konzultace, máme experty s více než 25letou zkušeností. Proto
přinášíme vlastní analýzy a návrhy řešení, které vedou k individuálním úpravám a rozvoji našich informačních systémů.
Přímo nebo prostřednictvím partnerských sítí nabízíme všechny druhy poradenských služeb v našem oboru, založených na profesionálních a detailních znalostech.
Pomůžeme vám s katalogizací výrobků vojenského průmyslu podle pravidel Kodifikačního systému NATO. Vyhledáme informace o tom, zda byl již výrobek katalogizován, zpracujeme katalogizační data o výrobku, poradíme s komunikací s Národním kodifikačním úřadem.

Vybrané reference

Austrálie

”The Australian NCB is very pleased with both the functionality provided by the MCC product and the support provided by the AURA team. The product itself is NCS compliant, intuitive, responsive and easy to navigate; whilst the AURA team is innovative, agile and professional when responding to our requirements. I have no hesitation in recommending MCC and AURA to any organisation seeking a successful codification solution.”

Andy Mudie

Deputy Director

Australian National Codification Bureau

Chorvatsko

“Croatian NCB has been using the MC Catalogue software for six years. AURA’s codification tool proven itself to be an excellent solution for our needs and as such is greatly appreciated. AURA’s support team is professional, quick on its responding and overall on the highest possible service level. It is our honor to recommend MCC and AURA as highly efficient and professional codification solution.”

Col Vlado Pavlović

CRO NCB director

CRO MoD

Estonsko

“Estonian NCB is pleased with the MCC. It meets our needs and enables codification according to NCS requirements. The use of the software is simple and straightforward and we are also very happy with the helpdesk. We can recommend it to anyone needing a good codification tool.”

Piret Lille

Support Command

Estonian Defence Forces

Maďarsko

“The Hungarian NCB use MC CATALOGUE software as a service. Our colleagues are satisfied with this kind of codification solution. The product is user-friendly with clear-out and widely adjustable GUI.  The support which is provided by AURA support team is utterly rapid and helpful. There is a fully NCS compatible, professional and comprehensive tool for codifiers."

Lt. Col. Béla Rebák

Director

Hungarian National Codification Bureau

Brazílie

"More and more the Brazilian NCB has been reaching its strategic objectives in Defense and Codification matters through the solutions delivered by the MCC software and the support provided by the AURA team. Indeed we can recommend MCC to any countries looking for a efficient codification tool."

Fábio dos Santos Adão

Chefe da Seção de Apoio a Tecnologia da Informação

Brazilian National Codification Bureau